InstaLogik - ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny.

InstaLogik to popularyzatorski ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs jest organizowany przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Miło nam poinformować, że po kilkumiesięcznej rywalizacji uczennica Dominika Bukalska z klasy 8b uzyskała trzeci wynik w województwie podlaskim w kategorii klas 8 SP.

(Opiekunem uczennicy była pani Aneta Łapszys – nauczycielka informatyki)

Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

W tegorocznej edycji wzięło udział 12628 osób z 1665 szkół w Polsce, a do finału dotarło 722.